Mugavad mahepuuvillased naiste retuusid

- Pisi naiste retuusid on loodud minu enda vajadusest ahistamisvabade ja keha kallistavate retuuside järele. Et olla elujõuline, terve ja tugev, peavad kõik kehavedelikud saama naise kehas vabalt voolata, kuid tugevad vööd, kummid ja paelad takistavad seda!
- Retuusidel on vöökummi asemel ekstralai kahekordne soonik, mistõttu on püksid eriti mugavad ja püsivad hästi jalas. Soonik katab terve kõhu, hoiab kõhtu ning selga soojas ja ei pitsita meie keha ühte tähtsamat piirkonda- elujõukeskust. Kui soovid madalama vöökohaga retuuse, on võimalik lai vöösoonik alla keerata.
- Pisi retuusid kohanduvad Sinu pidevalt muutuva kehaga ja on mugavad ka beebiootuse ajal (kui retuusid enam kõhu peale ei mahu, saad sooniku kõhu alla keerata) ning kohe pärast sünnitust.
- Sobivad kandmiseks kodus, poes, tööl, reisil, mänguväljakul, peol, lõunaune ajal. Nendest retuusidest võib saada Sinu lemmikriideese ja peagi kannad neid absoluutselt IGAL POOL (minu ja paljude klientide kogemus).
- Materjaliks on pehme ja veniv mahepuuvill, mis on toksiinivaba, naha- ja keskkonnasõbralik ning õhku läbilaskev. Mahepuuvillased retuusid on ideaalsed kandmiseks suvel, talvel, kevadel ja sügisel- soojal ajal lasevad nad nahal hingata ja külmal ajal hoiavad keha soojas.

Valikus:
"Kibuvits" (telliskivipunane)
"Männimets" (oliivihall)
"Luik" (lumivalge)

Hind: 45€

Õmbleme retuusid personaalselt Sulle pärast tellimuse kättesaamist. Valmimisaeg on kuni 2 nädalat. Kui tellid ka teisi tooteid, pannakse pärast retuuside valmimist kõik koos posti. Kui soovid teisi tooteid varem, tee palun kaks eraldi tellimust.

Palun telli retuusid alles pärast seda, kui oled end ära mõõtnud. Nii saad suurima tõenäosusega parajad retuusid, mis mõnusasti Sinu keha toetavad ja kaisutavad. Mõõda otse kehalt, mitte teiste riiete pealt.

Mõõda oma vöökoht kõige kitsama koha pealt, puusad kõige laiema koha pealt ning leia enda suurus:
XS: vöökoht 59-68cm; puus 84-92cm
S:  vöökoht 69-76cm; puus 93-100cm
M:  vöökoht 77-84cm; puus 101-108cm
L:  vöökoht 85-94cm; puus 109-117cm
XL:  vöökoht 95-106cm; puus 118-127cm
XXL: vöökoht 107-119cm; puus 128-137cm
Kui jääd kahe suuruse piirimaile või kui vöö on ühest suurusest ja puus teisest, soovitan pigem väiksemat suurust. Kangas on mõnusalt veniv ja soojuse ning kandmisega muutub kangas elastsemaks ja retuusid kohanduvad Sinu kehaga. Selle lehe lõpupoole kerides näed mõningaid näiteid, mis suuruses retuusid on naistele sobinud.
Pildil olev modell, kellel on jalas "Öötaevas", "Männimets" ja "Kibuvits", kannab suurust M. Tema puusa mõõt on 110cm, piht 84cm ja pikkus 160cm.

Sisesta ka enda pikkus, et saaksime Sulle teha sobivas pikkuses retuusid. Kui jääd kahe suuruse piirimaile, mõtle oma eelistusele- kui Sulle meeldivad pigem pikemad, pahkluud katvad retuusid, vali suurem pikkus; kui lühemad, vali väiksem pikkus.
Lisa ostukorvi
45 €
Koostis: 95% mahepuuvill, 5% elastaan. Kõikidel kangastel on GOTS Organic * sertifikaat. 
Tegelik värv võib pildil olevast erineda, kuna ekraanid kuvavad värve erinevalt.
NB! Heledad kangad võivad veidi läbi paista ja (Luik, Rannaliiv ja Salvei) vajavad enda alla nahavärvi aluspesu.

Hooldus: kuni 40°C pesu sarnast värvi esemetega. Pleegitamine, keemiline puhastus ning kuivati kasutamine ei ole lubatud. Kuivatada nööril, triikimine 1 punkti peal. 
Mahepuuvill on imeline materjal meie nahka katma, kuid ta on siiski veidi hapram, kui sünteetilised materjalid. Kui soovid neid retuuse iga päev kanda, on soovitatav soetada mitu paari. Kui riideese saab vahepeal puhata, püsib ta kaua terve ja ilus.

Mõned näited, mis suuruses retuusid on naistele mõnusasti istunud:
- piht 65cm, puus 85cm- XS suurus
- piht 68cm, puus 84cm- XS suurus
- piht 79cm, puus 90cm- S suurus
- piht 81cm, puus 97cm- S suurus
- piht 80cm, puus 90cm- S suurus
- piht 82cm, puus 102cm- M suurus
- piht 80cm, puus 108cm- M suurus
- piht 94cm, puus 112cm- L suurus
- piht 93cm, puus 110cm- L suurus
- piht 95cm, puus 113cm- L suurus
- piht 105cm, puus 127cm- XL suurus

Pisi retuusid on mähkmekatete järel populaarsuselt teine toode meie poes ja siin on mõned klientide tagasisided:
"Ei sooni kuskilt, on jalas nagu oma nahk, ei vaju alla, neid ei pea kohendama, paned jalga ja nii nad on."

"Mõnusad, kõrge pihaosaga, igalt poolt pehmed, ei paista läbi."

"Mulle meeldib, et need on piisavalt pikad, kannan madalaid sokke ja tahan, et retuusid ulatuksid sokkideni. Ja ülevalt on ka ilusti ümber, aga ei ole liiga pingul. Pole siiani välja veninud veel, kuigi on pigem õhuke ja pehme kangas. Paar korda on jõudnud juba pesus käia."

"Mulle meeldib, et need ei pigista kuskilt ja on jalas supermugavad. Lisaks on nad piisavalt pikad ja tunduvad jalas nagu teine nahk. Olen nii rahul, et selle ostu tegin :)"

"Need on väga pehmed ja õmblused ei sooni."

"Ülihästi venivad ja istuvad. Minu esimene reaktsioon neid nähes: "Need mulle küll jalga ei lähe! Oleksin pidanud ikka M suuruse võtma." Ja hetk hiljem jalga pannes:"Vauu, need on nii kerged ja pehmed ja minu jalga kui valatud!"

"Parimad retuusid, mis mul olnud on ja seda liialdamata! Nii hästi "istuvad", nii mõnusalt ümber ja mugavad ning pehmed!"

"Pehmed, hästi istuvad, ideaalselt ümber."
-----
* GOTS Organic sertifikaat tõendab, et 95-100% materjalist on mahepäritolu. Puuvilla kasvatamisel ei ole kasutatud väetisi ja taimekaitsevahendeid, mis võiksid loodust reostada ja läbi naha kehasse imenduda, töötajatel on head töötingimused ning nad saavad väärilist tasu. Mahepõllumajanduse viljelemine ja mahetoodete eelistamine aitab muuhulgas säästa inimeste (nii tootjate kui tarbijate) tervist, aeglustada kliimamuutusi ning vähendada kasvuhoonegaaside hulka. Kõigest sellest hoolimata on mahepuuvilla osakaal maailmas veel ca 1%. Just meie oma tarbimisharjumuste muutmisega saame hoida ennast ja loodust.