Mahepuuvillased naiste retuusid "Kibuvits", "Öötaevas" ja "Männimets"

- Pisi naiste retuusidel on vöökummi asemel lai kahekordne soonik, mis hoiab terve kõhu soojas ja ei pitsita meie kõige tähtsamat piirkonda- elujõukeskust. Kui Sa ei soovi, et retuusid kogu kõhu katavad, on võimalik lai vöösoonik alla keerata.
- Materjaliks on mahepuuvill, mis on nahasõbralik ja laseb õhku läbi.

Septembrikuu jooksul tellides tutvumishind: 33€
Täishind: 37€

Esialgu teeme retuuse ettetellimise peale ning hakkame neid valmistama tellimuste järjekorras (kes varem tellib, saab varem kätte). Ooteaeg on keskmiselt 2 nädalat. Kui tellid ka teisi tooteid, pannakse pärast retuuside valmimist kõik koos posti. Kui soovid teisi tooteid varem, tee palun kaks eraldi tellimust.

Valikus on 4 värvi retuuse:
"Kibuvits" (punane)- teistest veidi paksem kangas
"Öötaevas" (must)
"Männimets" (roheline)
"Põldmurakas" (sinine)- teistest veidi paksem kangas

Palun telli retuusid alles pärast seda, kui oled end ära mõõtnud. Nii saad suurima tõenäosusega parajad retuusid, mis mõnusasti Sinu keha toetavad ja kaisutavad. Mõõda otse kehalt, mitte teiste riiete pealt.

Mõõda oma vöökoht kõige kitsama koha pealt, puusad kõige laiema koha pealt ning leia enda suurus:
XS: vöökoht 59-68cm; puus 84-92cm
S:  vöökoht 69-76cm; puus 93-100cm
M:  vöökoht 77-84cm; puus 101-108cm
L:  vöökoht 85-94cm; puus 109-117cm
XL:  vöökoht 95-106cm; puus 118-127cm
Kui jääd kahe suuruse piirimaile või kui vöö on ühest suurusest ja puus teisest, eelista pigem väiksemat suurust. Kangas on mõnusalt veniv. Selle lehe lõpupoole kerides näed mõningaid näiteid, mis suuruses retuusid on naistele sobinud.

Sisesta ka enda pikkus, et saaksime Sulle teha sobivas pikkuses retuusid. Kui jääd kahe suuruse piirimaile, mõtle oma eelistusele- kui Sulle meeldivad pigem pikemad, pahkluud katvad retuusid, vali suurem pikkus; kui lühemad, vali väiksem suurus.
Lisa ostukorvi33 €
Koostis: 95% mahepuuvill, 5% elastaan. Kangal on GOTS Organic * sertifikaat.

Hooldus: kuni 40°C pesu sarnast värvi esemetega. Pleegitamine, keemiline puhastus ning kuivati kasutamine ei ole lubatud. Kuivatada nööril, triikimine 1 punkti peal. 
Kui soovid neid retuuse iga päev kanda, on soovitatav soetada mitu paari. Kui riideese saab vahepeal puhata, püsib ta kaua terve ja ilus.

Mõned näited, mis suuruses retuusid on naistele mõnusasti istunud:
- piht 65cm, puus 85cm- XS suurus
- piht 68cm, puus 84cm- XS suurus
- piht 79cm, puus 90cm- S suurus
- piht 81cm, puus 97cm- S suurus
- piht 80cm, puus 90cm- S suurus
- piht 82cm, puus 102cm- M suurus
- piht 80cm, puus 108cm- M suurus
- piht 94cm, puus 112cm- L suurus
- piht 93cm, puus 110cm- L suurus
- piht 95cm, puus 113cm- L suurus
- piht 105cm, puus 127cm- XL suurus
-----
* GOTS Organic sertifikaat tõendab, et 95-100% materjalist on mahepäritolu. Puuvilla kasvatamisel ei ole kasutatud väetisi ja taimekaitsevahendeid, mis võiksid loodust reostada ja läbi naha kehasse imenduda, töötajatel on head töötingimused ning nad saavad väärilist tasu. Mahepõllumajanduse viljelemine ja mahetoodete eelistamine aitab muuhulgas säästa inimeste (nii tootjate kui tarbijate) tervist, aeglustada kliimamuutusi ning vähendada kasvuhoonegaaside hulka. Kõigest sellest hoolimata on mahepuuvilla osakaal maailmas veel ca 1%. Just meie oma tarbimisharjumuste muutmisega saame hoida ennast ja loodust.