Puuvillane sisemähe "Puhas Vill" ehk lekkekaitse

Eriline kummidega mähkmesisu, mis hoiab villast mähkmekatet määrdumise eest. Sobilik siis, kui kaka on pigem vedel ja villane mähkmekate kipub tihti määrduma. See sisemähe on suur abiline, kuna tänu sellele pead vähem mähkmekatete pesemisele aega kulutama. Lisaks saab veelgi vähendada vajaminevate (varu)mähkmekatete hulka, kuna need jäävad suure tõenäosusega igal mähkmevahetusel puhtaks.

Lekkekaitse on puuvillane, kahekordne ning jalaavades ja seljal on kummid. Sisemähkme ees on tasku, kuhu saad panna musliinsisu või muu sobiva ristkülikuks volditud mähkmesisu. Kinnitub mähkmeklambriga/Snappiga. Soovi korral kasuta ilma klambrita- mähkmekate hoiab sisu paigal.
Snappi ja musliinsisu ei kuulu komplekti, need saab soetada eraldi.
NB! See sisemähe vajab peale niiskusthülgavat katet- näiteks Pisi villane mähkmekate.

Valge
S 3-7kg lapsele 7.90€
M 6-16kg lapsele 8.90€

Oranž
S 3-7kg lapsele 9.90€
M 6-16kg lapsele 10.90€

Oliiviroheline:
S 3-7kg lapsele 9.90€
M 6-16kg lapsele 10.90€

Snappi ehk mähkmeklamber 2.60€
Valikus heleroheline, kollane, punane, hall.
Lisa ostukorvi
Kasutamine:
Pane ristkülikuks volditud mähkmesisu sisemähkme ees olevast taskust sisse. Kinnita sisemähe mähkmeklambriga lapsele jalga ja säti jalakummid aluspüksiranti. Seejärel pane peale niiskusthülgav mähkmekate.
S sisemähe sobib S ja M mähkmekatte sisse.
M sisemähe sobib M ja L mähkmekatte sisse.

Valge koostis: 100% pleegitamata puuvillane toorkangas, mis on meie poolt läbi pestud. Tegemist on kangatööstuse jäägiga (uus materjal), millele meil on olnud võimalus uus väärtuslik elu anda. 
Oliivirohelise ja oranži koostis: 95% mahepuuvill, 5% elastaan (GOTS Organic sertifikaadiga)

Pesujuhis: Enne kasutamist pese läbi. Sobib 60° masinpesu sarnast värvi riietega, kuivata nööril.

---
Kliendi tagasiside:

​"Super leiutis! Kui mehele rääkisin, et proovin seekord teise lapsega algusest peale villamähkmeid kasutada, siis ta pidas mind püsti hulluks ja arvas, et ma muud ei tee kui pesen neid villaseid katteid. Ja kuigi laps kakab tõesti palju, siis siiani pole pidanud veel ühtegi (!!) katet pesema! Oleme ca 2 nädalat kasutanud neid ja ma ei saaks rohkem rahul olla! :) "