Need värvid sobivad selleks, et näiteks oma voodipesudele või muudele puuvillastele või linastele esemetele ilus looduslik toon anda. Samuti saad uue elu anda plekilistele esemetele, mida muidu enam kanda ei sooviks.

Kollane (Mignonette Yellow)- värvireseeda. Tegemist on Euroopa ühe vanima ja peamise kollase värvi allikaga. Värvireseeda on väga hea pesu- ja valguskindlusega.

Punakaspruun (Catechu Russet)- värvaineks katehhu-akaatsia, mis on tuntud värv- ja parkainena ning põletikuvastase ravimina.

Punane (Madder Apricot)- harilik punavärvik, mida on värvitaimena kasutatud juba alates vanaajast, punast värvi saadakse taime risoomist.

Mango- värviandjaks harilik punavärvik ja värvireseeda.

Pruun (Nut Brown)- värviandjaks Kreeka pähkel.

Lisa ostukorvi7 €

Kogus: 50g

Komplekti kuuluvad: värvikotike, fikseerivad soolad ja inglise keelne juhend.

Kasutamine: Pane potti vesi, nr 1 pakend ja värvimiseks mõeldud esemed. Kuumuta vaikselt juhendis näidatud kraadini, hoia sellel kuumusel juhendis näitatud aeg ning lase maha jahtuda. Seejärel tee sama nr 2 pakiga. Pärast jahtumist loputa esemed puhta veega üle ja aseta kuivama.
Kuigi juhend lubab värvida ka pesumasinas siis mina seda ise proovinud ei ole.

Värvi tugevus sõltub vee, värvi ja kanga kogusest. Jälgi juhendis olevat tabelit. Värvid võivad erineda tabelis näidatust.

Pärast värvimist pese kangaid esimest korda teistest riietest eraldi, kuna värv võib lekkida.